WASZA SCENA MUZYCZNA

Najciekawsze albumy! Październik 2020.

Bruce Springsteen - Letter To You

Na płycie dostajecie od mistrza surową dawkę rock&rolla! Krążek nagrany w ciągu zaledwie pięciu dni bez dogrywania, zawiera dziewięć nowych piosenek, a także trzy nowe nagrania, które zostały stworzone jeszcze przed debiutanckim albumem Springsteena z 1973 roku! Album nagrany z wieloletnim producentem Bruce’a – Ronem Aniello. Płytę zamówicie tutaj! Polecamy! 

Nothing But Thieves - Moral Panic

Niezależny rockowy band zaprezentował w Październiku kontynuację „Broken Machine”  z 2017 roku. Duża, soczysta dawka rocka i nie tylko! Sprawdźcie sami! Płytę zamówicie tutaj! Polecamy! 

The Hunna - I'd Rather Die Than Let You In

Hałaśliwi rockowcy przeszli walkę prawną ze swoim poprzednim managementem i zmianą wytwórni, a teraz mają trzecią LP do zaprezentowania. Album nagrany z pop-punkowym królem Johnem Feldmannem i gościnnym udziałem perkusisty Blink-182, Travisa Barkera, ukazuje zespół w okrutnej, ognistej formie. Polecamy! 

Groove Armada - Edge Of The Horizon

Taneczny duet, najbardziej znany z przebojów „At The River” i „I See You Baby”, powraca z pierwszym nowym albumem od ponad dekady. Na albumie, który zawiera 11 utworów, para współpracuje z ikoną muzyki house z Chicago, Paris Brightledge, a także z Empire Of The Sun i Nickiem Littlemore z Pnau. Płytę zamówicie tutaj! Polecamy! 

Bon Jovi - 2020

To już 15 album studyjny! Krążek wyprodukowany przez długoletniego współpracownika Johna Shanksa, w którym frontman – Bon Jovi znajduje się w refleksyjnym nastroju. Wśród 11 utworów na albumie znajdują się utwory inspirowane śmiercią George’a Floyda, pandemią koronawirusa i trwającą walką migrantów o osiedlenie się na nowych ziemiach. Płytę zamówicie tutaj! Polecamy! 

Future Islands - As Long As You Are

Ekscentryczny niezależny kolektyw taneczny zaprezentował w październiku szósty album długogrający. Wyprodukowany z pomocą inżyniera Steve’a Wrighta, nowy album jest również pierwszym albumem zespołu, którego oficjalnym członkiem i autorem piosenek jest perkusista Mike Lowry. Album zawiera w sobie także mieszankę ambientu i popu. Winyl zamówicie tutaj! Polecamy! 

I Don't Know How But They Found Me - Razzmatazz

Travis - 10 Songs

Ten duet tworzą basista The Disco, Dalton Weekes i były perkusista Falling In Reverse – Ryan Seaman. Para łączy piosenki teatru muzycznego z nową falą lat 80, aby stworzyć własną, ekscentryczną dawkę popu! Ich debiutancki album, wyprodukowany przez Sugarcult Tim Pagnotta, jest jednym z najbardziej oczekiwanych debiutanckich płyt długogrających roku. Płytę zamówicie tutaj! Polecamy! 

„Królowie Indie” powracają ze swoim nowym albumem od 2016 roku „Everything At Once.” Album zawiera utwory napisane przez frontmana Fran Healy. Album został nagrany w studiach RAK w Londynie, współprodukowany przez Healy i Florence oraz Robin Baynton’a. Członkowie The Bangles są wśród gości na albumie! Płytę zamówicie tutaj! Polecamy!