WASZA SCENA MUZYCZNA

Najlepsze lekcje śpiewu online! Część 2.

Istnieje wiele sposobów uczenia się nowych umiejętności, zdolności i talentów. Te media mogą być cyfrowe (nauka online) lub w czasie rzeczywistym (w szkole). Oba media wystawiają Cię zarówno na teoretyczne, jak i praktyczne aspekty zdobywania nowych informacji w dowolnej wybranej przez Ciebie dziedzinie – w tym przypadku śpiewu. Wygodny i elastyczny charakter uczenia się cyfrowego może być dla Ciebie atrakcyjny, ale także niedrogi i łatwy. W dzisiejszych czasach nie musisz zapisywać się do akademii muzycznej, aby nauczyć się wszystkich zasad śpiewania, możesz to zrobić przez Internet. Wypełniony ogromnymi zasobami online, filmami, samouczkami i artykułami, które mogą pomóc Ci przejść przez proces uczenia się, możesz przyswoić wszystko, co musisz wiedzieć. Możesz także uczyć się we własnym tempie i czasie. Umiejętność uczenia się lekcji śpiewu jest fenomenalna, ponieważ daje możliwość rozwijania swoich umiejętności wokalnych, kontynuowania możliwej kariery w śpiewie lub po prostu wzbogacania umiejętności śpiewania dla przyjemności. Nauka śpiewania online przy użyciu odpowiednich platform, które zostaną pokrótce omówione w tym artykule, daje możliwość uzyskania cennych lekcji śpiewu przez ekspertów muzycznych i profesjonalnych instruktorów, którzy zrobili karierę w branży.

Udemy

Udemy to wielofunkcyjna platforma do nauki online, która zawiera również przepisy dotyczące lekcji śpiewu i samouczków wokalnych. Aby wyświetlić wszystkie dostępne opcje, wystarczy odwiedzić platformę internetową Udemy, po czym wpisać słowo „śpiew” w ikonę wyszukiwania w górnym rogu paska wyświetlacza. Platforma zajmie się resztą, przedstawiając listę różnorodnych kursów. Każdy kurs różni się ceną, ofertą i oceną, a większości najwyżej oceniane zajęcia śpiewu kosztują więcej. Po wybraniu dowolnego kursu, który jest dla Ciebie atrakcyjny, zostaniesz przekierowany na stronę zajęć i szczegóły. 

Platforma Udemy ma również funkcje, które pozwalają filtrować wyniki wyszukiwania na podstawie najbardziej trafnych, najczęściej recenzowanych, najwyżej ocenianych, najniższych / najwyższych cen i najnowszych.

Więcej dowiecie się tutaj!

Fiverr

Fiverr to platforma freelancerska, na której można znaleźć niezależnych freelancerów, którzy wymieniają się swoimi umiejętnościami, wiedzą i talentem z zainteresowanymi klientami, którzy chcą zlecić na zewnątrz konkretne prace.

Jedną z takich niezależnych usług są samouczki dotyczące coachingu wokalnego, rozwoju śpiewu i innych technik śpiewania. Może się to odbywać za pośrednictwem skype, pokazów wideo lub prezentacji.

Lekcje na platformie Fiverr mają umiarkowane ceny, a instruktorzy oceniani są na podstawie ich poziomu sprzedaży (nowy sprzedawca, sprzedawca poziomu pierwszego, sprzedawca poziomu drugiego i sprzedawca najwyżej oceniany).

Więcej dowiecie się tutaj!

Lynda.com

To najlepsza internetowa platforma edukacyjna we współpracy z LinkedIn, aby zapewnić Ci możliwość uczenia się, doskonalenia i rozwijania umiejętności, pasji lub kariery w celu osiągnięcia wszystkich celów w nowoczesnym i interaktywnym formacie.

Nauka na Lynda.Com daje Ci możliwość skutecznego rozwijania umiejętności wokalnych, pracy nad swoim talentem jako piosenkarza i doskonalenia nowo nabytych umiejętności.

Rejestrując się w tej internetowej inicjatywie edukacyjnej, uzyskasz nieograniczony dostęp do odpowiednich, zaktualizowanych i dobrze zbadanych treści, które będą nauczane przez kompetentnych ekspertów w Twojej branży.

Masz również możliwość bezpłatnego miesięcznego okresu próbnego, abyś mógł określić, czy nauka online za pośrednictwem tej platformy jest dla Ciebie odpowiednia. W zależności od wybranej klasy śpiewu, zostaniesz przeszkolony w zakresie wszystkich różnych wymagań, których potrzebujesz, aby rozwijać się i prosperować jako wokalista lub instrumentalista. Różne klasy śpiewu mają również własny, odrębny program nauczania, który opracowuje Twój instruktor.

Więcej dowiecie się tutaj!

Lessonface

Możesz być pewien, że otrzymasz najlepsze lekcje śpiewu na tej platformie, ponieważ wszyscy nauczyciele śpiewu na tym portalu zostali odpowiednio sprawdzeni i wybrani, aby kierować i pomagać każdemu uczniowi w poszukiwaniu wiedzy.

Co więcej, inną zauważalną cechą tej internetowej platformy edukacyjnej jest to, jak łatwo została zaprojektowana dla Ciebie jako użytkownika, aby szybko przejść przez proces znajdowania i wybierania nauczyciela śpiewu do interaktywnej lekcji online.

Filtry wyszukiwania umożliwiają dostosowanie wyszukiwania w oparciu o kategorie, ceny, dostępność i dodatkowe wymagania.

W zależności od instruktora śpiewu, którego zdecydujesz się wyświetlić, zostaniesz przekierowany na stronę zawierającą przegląd kwalifikacji instruktora, ocen i recenzji zarówno obecnych, jak i byłych uczniów, z którymi pracuje lub z którymi pracował.

Będziesz mógł również zapoznać się ze stylem nauczania i planem lekcji swojego potencjalnego instruktora.

Więcej dowiecie się tutaj!

Rogerlove

Prowadzony przez jednego z wiodących instruktorów śpiewu na świecie, ten wyjątkowy kurs śpiewu dzieli się na 1, 2 i 3. Pierwszy z nich jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc Ci rozwijać umiejętność śpiewania. 

Za kurs 1 musisz zapłacić 197 USD. Możesz wybrać opcję dla kursów 1 i 2. Połączenie kursów 1 i 2 kosztuje 297 USD.

Za 497 $ możesz otrzymać pełny pakiet obejmujący moduł kursu 1, 2 i 3. Ten pakiet oferuje wszystkie szkolenia z kursów 1 i 2, a także inne szkolenia specjalne. Otrzymasz łącznie 100 filmów i nauczysz się technik wokalnych, rozwijania prezencji scenicznej i nawiązywania kontaktu z publicznością.

Więcej dowiecie się tutaj!

Take Lessons

Ponad dwieście tysięcy studentów, sześć tysięcy ekspertów dydaktycznych i długoletnia działalność w biznesie sprawiają, że portal ten wyznaczył standardy w nauce śpiewu online.

Wszystkie zajęcia nie są nagrywane i odbywają się na żywo. W ten sposób możesz bezpośrednio komunikować się ze swoim nauczycielem śpiewu, który został odpowiednio zweryfikowany i sprawdzony, aby zapewnić Ci doskonałe metody i techniki nauczania.

Podczas sesji nauczania na żywo możesz bezpośrednio zadawać pytania lub poprosić o wyjaśnienie tematu. Pomoże ci to w szybszym przyswajaniu, jednocześnie poprawiając umiejętności i wiedzę w zakresie śpiewu.

Kiedy odwiedzasz stronę portalu, zobaczysz baner promocyjny, który obiecuje 35% zniżki na wybranych nauczycieli śpiewu po zasubskrybowaniu przez e-mail. Dzięki temu będziesz otrzymywać informacje o ekskluzywnych ofertach, rekomendacjach korepetytorów i specjalnych pomocach dydaktycznych.

Więcej dowiecie się tutaj!

SkillShare

Jeśli chcesz nauczyć się śpiewać, Skillshare to właściwe miejsce. Ta strona internetowa zawiera mnóstwo kursów śpiewu, które zostały stworzone, aby zaspokoić potrzeby ludzi, którzy są gotowi przenieść swoje muzyczne talenty na inny poziom.

Niektóre z dostępnych kursów obejmują Singing Made Easy (poziom 1), SINGING MADE EASY (poziom 2), Singing Like a Pro, a także kurs dla początkujących ze ścieżkami fortepianowymi ułatwiającymi ćwiczenia, a także wiele innych kursów np. jak stworzyć niesamowitą piosenkę i wiele więcej.

Na tej stronie dostępnych jest wielu profesjonalnych nauczycieli muzyki, w tym Jon Hart, Clay Drayton, Gabriel Burrafato, Eve Williams, Gabriel Mendonca, Jayne Norrie Singing Coach, William Harrison i wielu innych.

Oprócz śpiewu istnieją również kursy przeznaczone dla osób pragnących doskonalić swoje umiejętności gry na gitarze, pianinie, perkusji i innych instrumentach. Kursy te trwają od około 30 minut do około 4 godzin, w zależności od ich programów nauczania.

Więcej dowiecie się tutaj!

Private Lessons

Dla każdego, kto chce nauczyć się śpiewać lub poprawić swoje umiejętności bez udziału w zajęciach ogólnych, te prywatne lekcje są jednymi z najlepszych, jakie mogą wziąć pod uwagę. Od 1996 roku te prywatne lekcje pomagają różnym osobom na całym świecie w doskonaleniu ich umiejętności muzycznych.

Możesz nauczyć się większości rzeczy o muzyce w zaciszu własnego domu. Jeremy Shilley, Daniel Ragone, Rebecca Windham, Michelle Allen McIntire i Liana Lansing to profesjonalni nauczyciele, którzy wykorzystają swoje doświadczenie i wiedzę do nauczania różnych uczniów. Większość z tych niezależnych nauczycieli jest zawsze dostępna, aby zaspokoić potrzeby swoich uczniów.

Lekcje obejmują szereg aspektów, takich jak trening głosu, coaching wokalny, gra na pianinie i wiele innych. Te prywatne lekcje obejmują folk, jazz, operę, R & B, blues, pop, barok, gospel, współczesną muzykę kościelną, rock, muzykę klasyczną i inne gatunki muzyczne.

Więcej dowiecie się tutaj!

Voice Lessons

Ucz się śpiewu, gdziekolwiek jesteś, o każdej porze dnia, od najbardziej doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli śpiewu na całym świecie. Ten kurs śpiewu opiera się na opatentowanej technologii Vocaloop, która pozwala dostosować lekcje do konkretnych potrzeb, a także pomaga zmaksymalizować potencjał muzyczny. Niezależnie od tego, czy korzystasz z telefonu komórkowego, tabletu czy komputera, możesz pozostać w kontakcie z nauczycielem i nauczyć się wszystkiego, co chcesz wiedzieć.

Ciesz się najwyższej klasy nagrywaniem dźwięku i obrazu podczas kursu. Szkolenie obejmuje spontaniczne ćwiczenia wokalne i ćwiczenia z fortepianem. Bez konieczności radzenia sobie ze złą siecią lub ograniczeniami czasowymi, ten kurs online umożliwia szybką naukę bez większych problemów.

Możesz również skorzystać z tego kursu, aby poszerzyć swoje horyzonty i poznać najlepszych nauczycieli muzyki, którzy pomogą Ci osiągnąć Twoje cele szybciej niż sobie wyobrażałeś.

Więcej dowiecie się tutaj!

imusic-school

Każdy uczeń sztuki wokalnej jest na innym poziomie i dlatego każdy powinien uczyć się w innym tempie. Dlatego szkoła śpiewu Imusic jest dla Ciebie. Ten kurs zawiera kilka zasobów, w tym setki krótkich filmów wideo przygotowanych przez doświadczonych nauczycieli muzyki.

Cztery jednostki tego kursu obejmują rytmy i sylaby, skalę durową, molową i bluesową, łącząc akordy i dziesięć standardów jazzowych. Po ukończeniu kursu powinieneś znać śpiew operowy i układać akordy oraz doświadczyć doskonalenia technik głosowych.

Uczniowie będą uczyć się od Boba Stoloffa i Jeremy’ego Huw Williamsa. Lekcje są zorganizowane w taki sposób, aby umożliwić Ci ponowne obejrzenie filmów, kiedy tylko chcesz. Każda klasa jest interaktywna, nauczyciele są świetni, a platforma zwiększa zdolność szybkiego zrozumienia lekcji. Oprócz tego ten kurs jest dostępny za stosunkowo przystępną opłatę, która spodoba się większości początkujących, średnio zaawansowanych i ekspertów.

Więcej dowiecie się tutaj!