WASZA SCENA MUZYCZNA

Popularne mikrofony do śpiewania na żywo.

Prezentujemy kilka sprawdzonych mikrofonów, popularnych wśród wokalistów na całym świecie. Jeżeli szukasz czegoś odpowiedniego dla siebie, do występów na żywo, zerknij na poniższą listę. 

Shure SM58

Ten stawiany stale na pierwszym miejscu przez wykonawców z całego świata mikrofon stanowi standard światowy i prawdziwą legendę. Od ponad 75 lat nazwa SHURE jest nierozerwalnie związana z przemysłem rozrywkowym, a w szczególności z mikrofonami. W każdej dziedzinie muzycznej, nagłośnieniowej, radiowej, telewizyjnej, czy filmowej – produkty Shure oferują czysty, naturalny dźwięk, praktyczną, solidną konstrukcję i całkowitą niezawodność. Mikrofon najtaniej zamówisz tutaj LINK. 

Sennheiser e835

Model e 835 to estradowy mikrofon o kardioidalnej charakterystyce kierunkowej przeznaczony dla wokalistów o ekspresyjnej osobowości scenicznej i mocnym głosie. Mikrofon najtaniej zamówisz tutaj LINK. 

Shure Beta 58A

Beta 58A jest najwyższej jakości mikrofonem znakomicie nadającym się do użycia przez profesjonalnych wokalistów oraz osoby śpiewające w chórkach, zarówno na scenie jak i w studiach nagrań. Mikrofon najtaniej zamówisz tutaj LINK. 

Audix OM-3

Mikrofon zaprojektowany, złożony i przetestowany w USA, OM3 jest dynamicznym mikrofonem wokalnym sprawdzającym się w szerokiej gamie różnych aplikacji studyjnych oraz „live”.
OM3 znany jest przede wszystkim z bardzo czystej i dokładnej reprodukcji dźwięku, odporności na sprzężenia oraz zdolności przetwarzania bardzo dużego ciśnienia akustycznego bez tworzenia zniekształceń. Mikrofon najtaniej zamówisz tutaj LINK. 

Shure Beta 87A

Mikrofony Beta to niezmiennie podstawowy wybór najlepszych wykonawców na świecie. Znane ze swojego ciepłego brzmienia i wrażliwości na najdrobniejsze szczegóły, przetworniki Beta posiadają starannie kształtowane charakterystyki przenoszenia częstotliwości tak lubiane przez artystów i realizatorów dźwięku.

Shure Beta 87A to najwyżej jakości ręczny pojemnościowy mikrofon o charakterystyce superkardioidalnej, który posiada niezwykle wyrównaną charakterystykę częstotliwością oraz możliwość pracy z wysokimi poziomami ciśnienia akustycznego. Jest on idealnym wyborem dla wokalistów oraz osób śpiewających w chórkach, zarówno na scenie, jak również w studiu nagrań. Mikrofon najtaniej zamówisz tutaj LINK.