WASZA SCENA MUZYCZNA

Popularne efekty wokalne do studia i występów na żywo.

Boss VE8

KOMPLETNE ROZWIĄZANIE DLA ŚPIEWAJĄCYCH GITARZYSTÓW Dla wokalistów lub twórców piosenek, grających na gitarze akustycznej. Dzięki profesjonalnemu brzmieniu, VE-8 Acoustic Singer zapewnia dodatkową przewagę na każdym występie, gdy trzeba stanąć na scenie i zabłysnąć. Najtaniej zamówisz tutaj!

Roland VT-3

Łatwe zmiany głosu z vokoderem, efektami lo-fi i syntezatorami do śpiewania. Agresywnie przetworzone wokale są częstym elementem w obecnej muzyce elektronicznej, ale tworzenie tych efektów i zastosowanie ich na żywo zawsze było sporym wyzwaniem-aż do teraz. Z VT-3 Voice Transformer, możesz płynnie zmieniać wysokość i formant w czasie rzeczywistym, bez trudu dodawać mocno przetworzone dźwięki wokalne do twojej muzyki w studiu lub na scenie. Ponadto VT-3 świetnie się prezentuje i integruje z innymi produktami z serii AIRA. Najtaniej zamówisz tutaj! 

TC Helicon VoiceLive Play

Bez względu na to, czy jesteś na szczycie list przebojów – czy tylko o tym marzysz z mikrofonem w dłoni, z VoiceLive Play otrzymujesz setki ustawień inspirowanych utworami i artystami, wśród których znajdziesz te, które pomogą ci stworzyć niesamowite linie wokalne. Podłącz swój odtwarzacz MP3 i śpiewaj do ulubionych utworów lub błyskawicznie uruchom efekty HIT i wykorzystaj je w swoich własnych piosenkach.

  • Ponad 200 presetów – ustawień inspirowanych utworami wielu wykonawców,
  • Podłącz odtwarzacz MP3 do wejścia AUX i śpiewaj do utworów wykorzystując funkcję usuwania głosu Vocal Cancel,
  • RoomSense – wbudowane mikrofony automatycznie dobiorą tonację dla chórków!

Najtaniej zamówisz tutaj! 

TC Helicon Voicelive 3 Extreme

WYSTĘPY NA PEŁNYCH OBROTACH Złap kontakt ze swoją publicznością! Dzięki podkładom z playbacku i przełomowej funkcji automatycznego sterowania efektami możesz teraz w pełni skupić się na swoim występie – niesamowite efekty wokalne i barwy gitarowe będą uruchamiać się same. Wszystko czego potrzebujesz do pracy, od pierwszych pomysłów na utwór do realizacji złożonych aranży zapewni ci procesor VoiceLive 3 Extreme. Najtaniej zamówisz tutaj!