WASZA SCENA MUZYCZNA

Wokaliści, którzy nigdy nie potrzebowali autotune!

Ariana Grande

Ta piosenkarka ma głos anioła. Była na Broadwayu, gdy miała piętnaście lat, zagrała i zaśpiewała w Victorious Nickelodeon, a jej debiutancki album, Yours Truly, znalazł się na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 200 Chart.

Beyoncé

Królowa Bey rządzi światem muzyki dzięki swoim chwytliwym melodiom, gwiezdnej modzie i zaciekłym tańcom, ale jej głos jest siłą napędową tego wszystkiego i jest to ogromna siła! 

Ed Sheeran

Tego Pana nie trzeba przedstawiać, od 14 roku życia gra i występuje na żywo, a jego głos jest charakterystyczny i rozpoznawalny. 

Lady Gaga

Jej głos jest po prostu piękny!

Lea Michele

Lea Michele występowała na Broadwayu. Jej głos nie tylko ulepszał się przez lata, ale urósł do rangi jednego z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. 

Kelly Clarkson

Amerykańska „Idolka”. Jej zakres trzech oktaw to coś niesamowitego. 

Bruno Mars

Bruno Mars to jedno z największych nazwisk współczesnej muzyki i zasługuje na to, mając gładki głos. Niektórzy porównują go nawet do zmarłego Króla Popu, Michaela Jacksona.

Demi Lovato

Większość wokalistów z Disneya jest dobrych, lecz nie wyjątkowych. Przykład Demi pokazał, że jej głos jest jedyny w swoim rodzaju. 

Jessie J

Chapeau bas! Jej kontrola głosu jest niesamowita! 

Miley Cyrus

Kiedy „odejdzie” od rapu, naprawdę potrafi zaśpiewać! A gdy zaśpiewa coś w stylu country, to mamy ciarki! 

Carrie Underwood

Carrie jest kolejnym amerykańskim idolem, któremu udało się przedłużyć swoją karierę, a fakt ten zawdzięcza jej potężnemu głosowi.

P!Nk

Takich Artystek potrzebuje ten świat! A ten występ akustyczny poniżej, pokazuje że jej głos nie potrzebuje żadnego „wsparcia”. 

Adam Lambert

Chociaż nie wygrał swojego sezonu w American Idol, Adam wielokrotnie udowadniał, że ma fenomenalny głos. Został nawet zaproszony przez Queen do współpracy. 

Christina Aguilera

Zachwyca swoim głosem od lat 90′. Po drodze zdobywając nagrody Grammy. Wokalistka przez duże „W”.