WASZA SCENA MUZYCZNA

Darmowe i płatne podkłady dla wokalistów! Część 1.

Dostajemy wiele zapytań, skąd pobierać podkłady do zagranicznych utworów, żeby móc do nich ćwiczyć, lub zrealizować nagranie swojego wokalu.

Oto lista bezpłatnych i płatnych stron dla wokalistów, na których można znaleźć podkłady instrumentalne. 

wersja-karaoke.pl

To centrum pobierania plików karaoke. Na tej stronie znajdziesz podkłady, dostępne w wersji instrumentalnej i nie tylko.

Znajdziesz tu katalog piosenek karaoke, regularnie aktualizowanych, zawierający przegląd piosenek, pełną wersję piosenki do pobrania na komputer i wypalenia na CD. Są tu więc dostępne najwspanialsze piosenki karaoke największych artystów w prosty i łatwy do użycia oraz legalny sposób, wszystko za pomocą kilku kliknięć! Piosenki są w formacie MP3. Są dostępne od ręki i nie mają wirusów. 

Tutaj adres do ich strony. 

karaoke 4 free

Ze strony tej pobierzesz tysiące wersji instrumentalnych do śpiewania. Wybór jest bardzo duży. 

Tutaj adres do ich strony. 

soundback tracks

Podkłady i utwory instrumentalne dla profesjonalistów. Soundback.co.uk produkuje wysokiej jakości podkłady instrumentalne dla wokalistów w formacie mp3. Wszystkie utwory mają określone zakończenie i są zawsze nagrane w oryginalnej tonacji, chyba że zaznaczono inaczej. Wykonują również podkłady w innych tonacjach – ceny i dostępność są różne. 

Tutaj adres do ich strony. 

music backing tracks

Profesjonalne podkłady dla wokalistów i muzyków. Firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii od 1985 roku, mają ponad 20 000 tytułów do natychmiastowego pobrania z bezpłatnymi próbkami wszystkich utworów.

Tutaj adres do ich strony. 

Steve's Tracks

Steve’s Trax to wiodącym brytyjski producent profesjonalnych podkładów dla wokalistów, gitarzystów, zespołów. Każdy podkład wiernie odtwarza strukturę, instrumenty i cechy oryginalnego nagrania artysty i zawiera pełne (bez zanikania) zakończenie. Katalog online zawiera tysiące utworów wyprodukowanych przez ich studio, dostępnych w formacie MP3 (do pobrania) lub w innych formatach. Nowe produkcje są dodawane codziennie. Wszystkie podkłady kosztują zaledwie 2 funty za utwór, a obszerny arkusz z tekstami jest dostarczany bezpłatnie przy każdym zakupie.

Tutaj adres do ich strony. 

Sing2Music

Sing2Music z pasją pomaga piosenkarzom i muzykom odnieść sukces i spełnić ich muzyczne marzenia. Oferują wokalistom sposób wykonywania akustycznych wersji utworów bez konieczności posiadania akompaniatora lub umiejętności tworzenia wysokiej jakości podkładu na fortepian lub gitarę. 

Tworzenie muzyki do następnego nagrania lub występu może być trudnym i czasochłonnym zadaniem, nawet jeśli chodzi o prostą ścieżkę fortepianową lub akustyczną. Ich utwory są gotowe do użycia i można je łatwo zaimportować do swojego projektu.

Tutaj adres do ich strony i biblioteka podkładów.