WASZA SCENA MUZYCZNA

Jakub Zajączkowski

Jakub Zajączkowski to muzyk, wokalista i autor tekstów, urodzony 5. 07. 1991 r. w Działdowie. Jego charyzmatyczny głos rodem z lat 90′ zaskakuje słuchaczy na każdym koncercie. Utalentowany wokalista zaczął śpiewać w wieku 12 lat. Od kiedy sięga pamięcią muzyka i śpiewanie były częścią jego życia (tą większą i najważniejszą częścią). Kuba to zdecydowanie rockowa dusza, gdy zaczyna śpiewać, jego głos ma charakterystyczny power. 

Poznajcie Jakuba, artystę konsekwentnie realizującego się dzięki muzyce!

Dzień, który wszystko pozmieniał!

W swojej autorskiej piosence pod tytułem „NIEMA” wokalista pokazał swój kunszt artystyczny. Numer hipnotyzuje, polecamy posłuchać kilka razy. W tle wciągające riffy z nutką elektroniki. Muzyk świetnie odnalazł swoje artystyczne „Ja”, a w jego odbiciu lustrzanym zobaczycie takie składy jak Bracia, Coma, Ira. Jest rockowo, jest o czymś, jest po prostu z iskrą. 

Idole muzyczni Kuby!

Ikony muzyczne począwszy od Ryszarda Riedla, skończywszy na Warrenie Hayns’ie z Gov’t Mule nadały tor kierunkowi artystycznemu Kuby. Osobiście słyszę tu też nawiązania do korzennej muzyki rockowej z lat 70 i 80, gdzie dużą rolę odgrywała w zespołach rockowych, rola Frontmana. Taką postacią na scenie jest Kuba, ma rockowy pazur w głosie i zadzior. 

Sukcesy wokalne!

Jakub jest znany z takich programów jak Szansa na sukces, był uczestnikiem Must be the music oraz The Voice od Poland. Zwyciężył w wielu konkursach i przeglądach wokalnych. Aktualnie pracuje nad solowym materiałem. W wielkim skrócie to wokalista bardzo aktywny, próbujący swoich sił na wielu płaszczyznach. Na scenie zaś Kuba to rockowa sceniczna petarda!
 

Wziął gitarę i zaczęła się magia!

Czasami jest tak, że gość bierze gitarę, potrzebuje 4 metry kwadratowe i dzieje się magia. Utwory zespołu „Bracia” – Jakub czuje całym serduchem i słychać to w jego śpiewie i grze. On wie, jaki jest jego muzyczny świat i w czym czuje się jak „ryba w wodzie”. Nie błądzi, jest sobą. Rockman z krwi i kości. Aż same nasuwają się na myśl piosenki z repertuaru Whitesnake czy Bon Jovi, do których barwa głosu Kuby bardzo by pasowała. 

Kuba to także laureat konkursu Wasza Scena Muzyczna.

Kubę nagrodziliśmy miejscem 3! Do konkursu wokalista zgłosił cover piosenki „Bracia – Po drugiej stronie chmur”. Jak zaśpiewał? Cudnie! Z ogromną wrażliwością i wyczuciem. Widać, że repertuar zespołu Bracia to jego „wody”, po których lubi „pływać”. Spodobał nam się jego image, ciekawy, mocny wokal z charakterystyczną chrypką. Stoi jednak za nim coś więcej – EMOCJE. Coś, co pozwala być mu autentycznym wokalistą. To taki typ, który śpiewa z serca! Cieszymy się, że mogliśmy Cię nagrodzić w naszym konkursie! Życzymy spełnienia marzeń artystycznych i nie tylko! 🙂 Kamil Koksa, Wasza Scena Muzyczna.

Zapraszamy Was na social media Jakuba!

Takich artystów jak Jakub trzeba wspierać! To facet, który pędzi za swoimi marzeniami. Cieszymy się, że mogliśmy opowiedzieć Wam o nim w tym artykule. Zapraszamy Was na oficjalny Instagram wokalisty, Fanpage oraz jego oficjalny kanał na YouTube