WASZA SCENA MUZYCZNA

DZIUK - kreatywny polski artysta o nowoczesnym brzmieniu.

Tomasz Dziuk (rocznik 1988) to wokalista, autor tekstów piosenek, gitarzysta, kompozytor, producent i autor scenariuszy teledysków. Na scenie występuje pod pseudonimem “DZIUK”, który jednocześnie jest jego nazwiskiem. 

DZIUK tworzy muzykę electro-pop i ceni sobie dobre show na scenie. Prawnik i politolog z wykształcenia, muzyk z wyboru.

Poznajcie człowieka wielu talentów. Dziuk to artysta dbający o szczegóły swoich produkcji, który w swojej twórczości stawia na niekonwencjonalny przekaz, zarówno w warstwie muzycznej, jak i przez zaskakujące teledyski do swoich piosenek. Tomasz to „dyrygent” w swojej „orkiestrze”, muzyk, który od początku do końca wie, w jaki sposób chce przekazać swoje emocje poprzez muzykę. 

Choć to debiutant na polskiej scenie, to mocno po niej stąpa, a swoją twórczością udowadnia, że jego głowa jest pełna pomysłów i z pewnością warto śledzić jego artystyczną drogę! 

Szczerość i autentyczność na scenie!

Do tej pory DZIUK wydał singiel “Niepamięć”, a piosenka “Vibes”, której premiera odbyła się 21 lipca 2021 roku, jest drugim utworem zwiastującym debiutancki album artysty. W swoich utworach łączy nowoczesne brzmienie z ważną dla niego symboliką. DZIUK nagrywał także covery znanych hitów (wraz z autorskimi teledyskami), budując zróżnicowany repertuar: od Eugeniusza Bodo przez amerykańskiego rocka po pieśni religijne. Swoje muzyczne interpretacje regularnie publikuje na aktywnym kanale Youtubie (“TheDziuku”). Śpiewa w języku polskim i angielskim. Ma na koncie występy w warszawskich klubach. Największą wartość dla niego stanowi szczerość i autentyczność na scenie, a także poza nią. W życiu prywatnym interesuje się historią i polityką, ale zdecydowanie jego największą pasją jest muzyka. Aktualnie DZIUK pracuje nad debiutancką płytą.

Powiew świeżości!

O jeszcze gorącym najnowszym singlu artysty – „Vibes” niebawem napiszemy więcej w naszej recenzji na portalu. Już teraz można jednak śmiało powiedzieć, że Tomasz Dziuk to wokalista dbający o szczegóły i umiejętnie pracujący na swój wizerunek. Komponuje piosenki dopracowane, z emocjami i przekazem, dzięki czemu jako słuchacz miałem duży komfort „zderzenia” się z jego twórczością. Z dużym zainteresowaniem i ciekawością obejrzałem także klipy do jego utworów. Są to produkcje przemyślane, na światowym poziomie. Tym bardziej cieszy, że jego najnowszy singiel został wydany w języku angielskim, co pozwala piosence „wypłynąć” szerzej. 

Zapraszamy Was na social media artysty!

DZIUK to twórca, który zaraża swoją pasją do muzyki. Zachęcamy Was do zapoznania się z jego twórczością. Zapraszamy na oficjalny kanał artysty na FB oraz na jego kanał na YouTube. Łapcie też jego single – świetny do auta, wakacyjny – „Vibes” i bardziej romantyczny kawałek – „Niepamięć” Koniecznie zajrzyjcie też na oficjalny Instagram Tomasza. Piosenkę „Vibes” posłuchacie także w największych serwisach streamingowych. Polecam! 🙂 

Kamil Koksa, Wasza Scena Muzyczna