WASZA SCENA MUZYCZNA

MAM to! Festiwal Młodzi Artyści Mokotowa 2022

Zapraszamy wszystkich młodych artystów ze wszystkich typów szkół i przedszkoli do udziału w konkursach realizowanych w ramach 18. edycji Festiwalu Młodzi Artyści Mokotowa – MAM to! MAM to! stanowi wyjątkową szansę, aby pochwalić się artystycznymi talentami, pasjami i kreatywnością na profesjonalnych scenach dzielnicowych domów kultury. Festiwal MAM to! to mozaika 10 konkursów organizowanych przez 6 instytucji kultury Mokotowa, w 4 kategoriach: #obraz, #słowo, #dźwięk, #ruch.

MAM to! Festiwal Młodzi Artyści Mokotowa 2022 MAM to! Festiwal Młodzi Artyści Mokotowa 2022. Zapraszamy wszystkich młodych artystów ze wszystkich typów szkół i przedszkoli do udziału w konkursach realizowanych w ramach 18. edycji Festiwalu Młodzi Artyści Mokotowa – MAM to! MAM to! stanowi wyjątkową szansę, aby pochwalić się artystycznymi talentami, pasjami i kreatywnością na profesjonalnych scenach dzielnicowych domów kultury. Festiwal MAM to! to mozaika 10 konkursów organizowanych przez 6 instytucji kultury Mokotowa, w 4 kategoriach: #obraz, #słowo, #dźwięk, #ruch. Dzięki Festiwalowi MAM to!: młodzi artyści, wspierani przez nauczycieli, opiekunów czy rodziców mają okazję wystąpić na scenie i zostać (d)ocenionym przez profesjonalne jury, opiekunowie artystyczni i szkoły mogą inspirować się do nowych, kreatywnych działań oraz podejrzeć jak wygląda edukacja artystyczna w innych placówkach, rodzice i rodziny będą pękać z dumy oglądając swoje dzieci występujące na prawdziwej scenie podczas finałów konkursów czy gali finałowej festiwalu , instytucje oświaty i kultury mają szansę pogłębić współpracę na Mokotowie, rozwijając wrażliwość i artystyczne działania dzieci i młodzieży, wspólnie propagujemy wrażliwość i wiedzę o sztuce literackiej, wizualnej, teatralnej i muzycznej wśród młodego pokolenia. Gala finałowa MAM to! odbędzie się 1 czerwca 2022 r. w Służewskim Domu Kultury.

Konkurs wokalny – organizator: Służewski Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy zgłoszenia: 28.03 – 05.04.2022 r. przesłuchania konkursowe: 08.04.2022 r. / sala widowiskowa SDK ogłoszenie wyników: 08.04.2022 r. klasy: przedszkolne, szkół podstawowych i ponadpodstawowych koordynator: Izabela Trzeciecka; iza@sdk.waw.pl jury: Kacper Kuszewski, Tomasz Krezymon, Izabela Trzeciecka

Szczegółowe informacje / zgłoszenia tutaj! 

Źródło: https://mdk-mokotow.pl/