WASZA SCENA MUZYCZNA

Bezpłatne strony z instrumentami i beatami dla raperów.

Oto kilka stron dla miłośników hip-hopu i nie tylko, poszukiwaczy bezpłatnych beatów czy instrumentów do swoich muzycznych pomysłów. Z pewnością znajdziesz tu wiele ciekawych źródeł i inspiracji do tworzenia. Zapraszamy!

iBeat.org

Darmowe bity. Pobierz swoją dawkę bitów tutaj. Archiwum sampli na licencji Creative Commons. Pobierz bezpłatne bity, pętle i sample na iBeat.org.

Free Music Archive

Szukasz nowych, gorących utworów hip hopowych do swoich projektów? Potrzebujesz hip-hopu w stylu lo-fi do swojej historii na Instagramie lub pracy nad filmem o modzie z lat 90. „back in da dayz” na YouTube? Hip-hop, będący najpopularniejszym gatunkiem muzycznym, może być właśnie tym, czego szukasz. Przewiń ogromny katalog muzyki hip-hopowej FMA; całą darmową muzykę do pobrania przez utalentowanych niezależnych artystów i twórców dzielących się swoją muzyką na całym świecie. Tutaj adres!

RAPPAD

Wyszukuj i pobieraj ponad 30 000 darmowych instrumentów i bitów na wyjątkowej stronie RAPPAD! 

MUSOPEN

Ta strona udostępnia publicznie nagrania, zapisy nutowe i podręczniki bezpłatnie, bez ograniczeń wynikających z praw autorskich. Mówiąc prościej, ich misją jest uwolnienie muzyki. Tutaj adres! 

audionautix

Darmowa muzyka do produkcji. Cała muzyka jest skomponowana i wyprodukowana przez Jasona Shawa. Ta muzyka jest bezpłatna — całkowicie bezpłatna — do pobrania i używania (nawet do celów komercyjnych). Tutaj strona! 

datpiff

Słuchaj darmowych mixtape’ów i pobieraj darmowe mixtape’y, oraz muzykę hip-hopową. Tutaj adres!