WASZA SCENA MUZYCZNA

Jakub Potempski - Spełnić sny - DEBIUT!

Czasami na naszej grupie pojawiają się prawdziwe perełki. I nie chodzi tu może zawsze o warsztat wokalny i nieskazitelnie czyste śpiewanie, ale o energie, prawdę, charyzmę. Ta…często cechuje tych najmłodszych twórców. Tak było w przypadku Kuby i reszty chłopaków w piosence „Spełnić sny”! 🙂 Między innymi dlatego poza wszelkimi regułami, postanowiliśmy sami z siebie, ot, tak, po prostu wyróżnić te SUPER dzieciaki i napisać o kawałku na naszym portalu. 

Piosenka (słowa i melodia) napisana została dla Kuby przez Sebastiana Rucińskiego (to między innymi: gitarzysta Sienkiewicza, Janowskiego, Rubika). Piosenka powstała w czasie pandemii, więc „coś tam” w słowach można wywnioskować, odnośnie siedzenia w domu, nauki on-line itp. Kuba brał czynny udział przy pisaniu tekstu (podpowiadał, sugerował). 

Kuba uczy się śpiewu od ok. 5 -6 lat, zespół to jego koledzy, ale ogólnie nie tworzą bandu, tylko zebrali się i zagrali do tego utworu. Kuba występuje jako solista, kolejna piosenka jest powoli nagrywana w studio. Nie możemy się doczekać efektów! 🙂

 

Życzymy powodzenia i wielu sukcesów! 🙂 

Kamil KoksaWasza Scena Muzyczna