WASZA SCENA MUZYCZNA

DLA ARTYSTÓW – TU wyślij swoje DEMO!

NCS

NCS (znany również jako NoCopyrightSounds) to jedna z największych niezależnych wytwórni płytowych, mogąca pochwalić się 33 milionami subskrybentów i 7,5 miliarda wyświetleń na YouTube. Wytwórnia powstała w 2011 roku. PROCES APLIKOWANIA jest bardzo konkurencyjny / odpowiadają do dwóch miesięcy. NCS akceptuje utwory z kilku gatunków, m.in. future bass, electronic, drum and bass, dubstep, house i trap. Tutaj ich yt. Demo wyślij TUTAJ.

Monstercat

Monstercat to kanadyjska niezależna wytwórnia elektronicznej muzyki tanecznej założona w 2011 roku. Kilku znanych DJ-ów i artystów wydało muzykę pod tą wytwórnią, takich jak Marshmello, Pegboard Nerds i Dillon Francis. Z prawie 7,5 miliona subskrybentów i nieco poniżej 2,5 miliarda wyświetleń łącznie, Monstercat nie będzie miał żadnych trudności z dotarciem do Twojej piosenki do nowych odbiorców. Monstercat przyjmuje zgłoszenia w takich gatunkach, jak future bass, electronic, drum and bass, dubstep, house, techno, trance i trap. Tutaj ich yt. Demo wyślij tutaj.

Proximity

Proximity (dawniej Pandoric Music) to niezależna wytwórnia płytowa. Założona w 2009 roku, jej najczęściej oglądany teledysk to kawałek  DJ Snake’a i Justina Biebera Let Me Love You. Z prawie 8,5 miliona subskrybentów i 3,5 miliarda wyświetleń, ta wytwórnia jest zdecydowanie warta przesłania swojej muzyki. Proximity przyjmuje zgłoszenia w takich gatunkach, jak pop, future bass, electronic i house. Tutaj ich yt. Demo wyślij na ich adres kontaktowy (tu info).

Lowly Palace

Lowly Palace jest pomysłem ogromnego kolektywu YouTube, Trap Nation (z YouTube obserwującym na równi z NCS). 27 milionów subów. Wytwórnia pomaga zapewnić imponującą liczbę wyświetleń i zapewnia marketing muzyczny, którego nie byłbyś w stanie zrealizować samodzielnie. Tutaj ich yt i strona www. 

Frequency

Frequency to wschodząca wytwórnia płytowa z ponad 700 000 subskrybentami na YouTube. Znany z wspierania zarówno znanych, jak i nieznanych artystów, Frequency wydaje muzykę, która jest dostępna do użytku na YouTube i Twitchu bez obaw o prawa autorskie. Najchętniej przyjmują zgłoszenia z muzyka pop i muzyką elektroniczną. Tutaj ich yt. Demo wyślij tutaj. 

Magic Music

Magic Music to niezależna wytwórnia płytowa z siedzibą w Nowym Jorku. Założyciel, Jeff Liu, specjalista w naszej branży. Magic Music zdobyło ponad 2,5 miliona subskrybentów i 400 milionów wyświetleń na YouTube. Tutaj ich yt. Demo ślij na: magicmusicllc@gmail.com. 

BitBird

Bitbird to niezależna wytwórnia płytowa i firma kreatywna z siedzibą w Holandii. Wytwórnia została założona w 2014 roku przez San Holo, holenderskiego DJ-a. Wytwórnia może pochwalić się 200 000 obserwujących na Soundcloud. Strona internetowa: https://bitbirdofficial.com/ Demo wyślij na ich adresy na stronie. 

KnightVision

KnightVision to wytwórnia płytowa z siedzibą w Amsterdamie, skupiająca się na nagrywaniu, produkcji, pisaniu piosenek, wydawaniu i rozwoju artystów. Od momentu powstania w 2016 roku współpracuje z takimi artystami jak Yellow Claw czy The Union. KnightVision akceptuje wyłącznie pop i elektroniczną muzykę pop. Strona internetowa: https://knightvisionrec.com 

Chill Your Mind

ChillYourMind to wytwórnia płytowa nastawiona na wybór wyjątkowego wyboru pięknej i pozytywnej muzyki. Od 2019 roku wytwórnia zdobyła ponad 800 000 subskrybentów i ponad 150 milionów streamów na YouTube. Chill Your Mind przyjmuje zgłoszenia w gatunkach deep house, tropical house, chill house, electronic pop i chillpop. Tutaj ich yt.

Owsla

Owsla to amerykańska wytwórnia płytowa założona przez znanego DJ-a i producenta dubstepowego Skrillex. Porter Robinson, Jack U i Seven Lions są ściśle związani z tą wytwórnią. Owsla przyjmuje zgłoszenia z różnych gatunków elektronicznych.

Strona internetowa: http://owsla.com/
 

Red Bull Records

Red Bull Records to niezależna wytwórnia płytowa zajmująca się długoterminowym rozwojem artystów z perspektywy globalnej. Ich misją jest zapewnienie artystom środowiska do odniesienia sukcesu, koncentrując wysiłki na artystach, którzy mogli nie prosperować w tradycyjnym przemyśle. Dzięki unikalnej liście artystów, w tym AWOLNATION, The Aces, Beartooth, FLAWES i Twin Atlantic, są dumni z promowania różnorodności muzycznej w szerokim zakresie gatunków. 

Strona internetowa: https://redbullrecords.com/
Warto wysłać do nich swoje demo.