WASZA SCENA MUZYCZNA

Angee- Dusza ( prod. Natalia) - PREMIERA

Angee (Angelika Gawin) i Natalia Wojciechowska łączą siły. Duet zaprezentował właśnie premierowy utwór pod tytułem „Dusza”.

Artystki niedawno rozpoczęły współprace. Angee  jest charyzmatyczną wokalistką z Chojnic. 8 Czerwca młoda wokalistka zaprezentowała singiel „Obsesja” o którym pisaliśmy obszernie na łamach naszego portalu. Więcej o utworze poczytacie tutaj: LINK.  
Teraz Angee na produkcji Natalii wykonała utwór pod tytułem „Dusza”, który z przyjemnością Wam prezentujemy!  Oficjalne video do piosenki i sesja zdjęciowa do klipu została zrealizowana przez Jakuba Ziełkowskiego w Chojnicach .

Teledysk zapowiedział oficjalny trailer.

Angee przyzwyczaiła już nas do profesjonalnej promocji swoich nowych wydawnictw. Produkcja do „Duszy” została przedstawiona najpierw w postaci traileru, który zbudował atmosferę przed premierą klipu. Oficjalną recenzję piosenki będziecie mogli przeczytać na naszym portalu już niebawem! Tymczasem prezentujemy Wam oficjalny teledysk i zapraszamy do słuchania! 

Natalia Wojciechowska to młoda, obiecująca producentka!

Natalia Wojciechowska, ma 18 lat i uczy się w technikum w Suwałkach na profilu technik elektronik. Interesuje się produkcją muzyki, przede wszystkim pop, ale również lubi słuchać i tworzyć muzykę filmową. Poza muzyką uwielbia grać w gry na konsoli oraz ćwiczyć na siłowni. Muzykę tworzy od około 13 roku życia, gdyż zainspirowała się pracą taty, który przez całe jej dzieciństwo, aż po dziś dzień zajmuje się muzyką. Cały czas stara się rozwijać, czyta książki na temat produkcji muzyki. Młoda producentka chciałaby w przyszłości mieć możliwość robić to co kocha i co sprawia jej przyjemność. Swoje dalsze plany wiążę z rozpoczęciem nauki dotyczącej  realizacji dźwięku.

Zapraszamy Was na social media artystek!

Śledźcie profile Natalii Wojeciechowskiej: zapraszamy Was na oficjalny instagram producentki: LINK oraz na kanał na spotify: LINK. Tutaj znajdziecie oficjalny kanał Angee na instagramie Po więcej muzyki Angee zajrzyjcie koniecznie na jej spotify. Link do oficjalnego klipu do „Duszy” znajdziecie tutaj! Miłego odbioru! 

To dopiero początek współpracy duetu!

„Dusza” to początek współpracy duetu.  Natalia odpowiada w pełni za produkcje muzyczną utworu, a z pazurem i energią wykonała go Angee. Dziewczyny działają  pod wydawnictwem Trax Music. Za rok pojawi się pierwsza płyta Angee, na której dużą rolę odegra osoba Natalii. Nazwa płyty będzie nosić tytuł „Skorpion”. Na płycie znajdzie się między innymi „Dusza” i wiele innych nowych piosenek. O szczegółach projektu artystki więcej powiedzą wkrótce, dlatego śledźcie uważnie social media duetu!