WASZA SCENA MUZYCZNA

Akademia Dźwięku – warszawska szkoła produkcji muzycznej.

Akademia Dźwięku to miejsce, w którym kształcą się muzycy XXI wieku. Uczy tworzenia muzyki z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Syntezatory, sampling, liveacty, miks, mastering – to ich domena. Akademia Dźwięku działa od 2008 roku, jest pionierem nowoczesnej edukacji muzycznej w Polsce.

Akademia Dźwięku wspiera twórców muzycznych na różne sposoby.

Akademia Dźwięku prowadzi kursy grupowe i indywidualne, publikuje nieodpłatne materiały edukacyjne, organizuje specjalne wydarzenia takie jak wykłady mistrzowskie czy jam sessions. Przez ponad 5 lat była organizatorem legendarnego już cyklu spotkań edukacyjnych Miasto Pełne Dźwięków.

Akademia Dźwięku to jedyne miejsce w Warszawie, w którym można uczyć się tworzenia muzyki w prawdziwie praktyczny sposób, wykonując ćwiczenia przy indywidualnym stanowisku komputerowym. Umożliwiają to nowoczesne pracownie, przystosowane do różnego trybu zajęć. Pracownia A – unikatowa przestrzeń warsztatowa z 8 stanowiskami wyposażonymi w profesjonalny sprzęt producencki i oprogramowanie do pracy z dźwiękiem oraz Pracownia B – nowoczesne studio streamingowe i przestrzeń do zajęć indywidualnych.

Akademia Dźwięku stawia na doświadczenie i umiejętności.

Akademia Dźwięku to jedyna polska szkoła produkcji muzycznej rekomendowana przez markę Ableton. Posiada tytuł Ableton Certified Training Center oraz zatrudnia dwóch Certyfikowanych Trenerów Ableton. Akademia Dźwięku prowadzi też cotygodniowe spotkanie producentów muzycznych on-line na swoim kanale YouTube: Akademia Dźwięku LIVE. W programie wykłady o produkcji muzycznej, analizy znanych utworów, prezentacje najciekawszych pluginów i wiele innych. Co tydzień w ramach Muzycznej Rezencji trenerzy Akademii Dźwięku analizują utwory nadesłane przez widzów. Autor lub autorka prezentowane numeru wygrywa pluginy od PSP Audioware lub D16 Group oraz zestaw sampli od Sonic Atoms.

Zgłoś się do muzycznej recenzji!

Zgłoszenia do Muzycznej Recenzji tutaj: (LINK) 

Serdecznie polecamy i zapraszamy! 

Akademia Dźwięku jest oficjalnym Partnerem Konkursu Waszej Sceny Muzycznej!

Wasza Scena Muzyczna przy współpracy z Akademią Dźwięku zaprasza do udziału w KONKURSIE WOKALNYM. Więcej o konkursie dowiecie się tutaj! Jedną z nagród w konkursie jest Kurs “Produkcja Muzyczna Intro On-line” organizowany przez Akademię Dźwięku! 

Współpraca z Akademią Dźwięku!