WASZA SCENA MUZYCZNA

MDRUMMER - Pozytywny

O projekcie MDRUMMER rozpisywaliśmy się już przy okazji ich poprzedniego singla „Optymistycznie” – kto nie widział, recenzja tutaj! Mariusz Dzwonek – lider i twórca grupy nie zwalnia tempa! Właśnie ukazał się nowy utwór pod tytułem „Pozytywny”! Do piosenki został zrealizowany również teledysk, który premierowo zaprezentujemy Wam dziś na naszym portalu. Autorem tekstu oraz muzyki do piosenki jest sam Mariusz. Materiał do „Pozytywnego” jak również przyszłej EP zarejestrowany został w studio nagraniowym u Kamila Gorazińskiego. Udział w nagraniu wzięli: Mariusz Dzwonek – wokal, perkusja, gitara; Paweł Nowak – gitara basowa; Kamil Goraziński – wsparcie gitar; Śp. Mariusz Oleśkiewicz – instr. klawiszowe.
 

Piosenka z przesłaniem!

Zespół MDRUMMER nadal pozostaje w klimacie optymistyczno-pozytywnym. Utwór ma zwrócić uwagę słuchacza na zatarcie granic międzyludzkich, braku szacunku w relacjach człowiek vs człowiek, bez względu na jego pochodzenie społeczne, zainteresowania, wyznania itd. Jak mówi w rozmowie z nami lider grupy Mariusz Dzwonek: „Miłość jak o niej nie mówić, czy ją rozumieć schodzi na drugi plan. Człowiek napędza to wszystko, a świat pędzi razem z nim, szybciej i szybciej, czasem nawet za zbyt nowocześnie. Dlatego staram się dotrzeć do ludzi bez względu na ich pochodzenie czy kolor skóry oraz zainteresowania, że już najwyższy czas na pozytywny zwrot. Taki pęd i szaleństwo nie prowadzą do niczego dobrego. Dlatego postawiłem na łatwy przekaz tekstowy z zastosowaniem kilku przenośni oraz impulsywny aranż muzyczny z akcentem „mocnej stopy” w połączeniu z kosmicznym tłem klawisza. Teledysk został nakręcony własnymi siłami przy wsparciu mojego dobrego kolegi montażysty Piotra Kuranta, który poskładał całą tę historię. W klipie niezawodnie wspierał mnie MDRUMMER SQUAD oraz dwójka młodych zdolnych ludzi: Karolina Grudzień oraz Krzysztof Szewczyk, którzy wcielili się w rolę aktorów.”

Już niebawem recenzja na naszym portalu!

Zanim jednak recenzja, zapraszamy Was na oficjalny Facebook MDRUMMER oraz na oficjalną stronę internetową MDRUMMER. Koniecznie zasubskrybujcie także oficjalny YouTube projektu! 

Polecamy! Wasza Scena Muzyczna