WASZA SCENA MUZYCZNA

Creiscia - Flames of Life - RECENZJA

Utwór „Flames of Life” to debiutancki singiel artystki funkcjonującej pod pseudonimem Creiscia. Piosenka jest bardzo bliska wokalistce. Opowiada o zastoju emocjonalnym, marazmie oraz upadku na samo dno, z których człowiek, dzięki pozytywnemu bodźcowi powstaje w płomieniach życia, rozpoczynając zupełnie nowy jego rozdział. Celem tego utworu jest skłonienie słuchaczy do refleksji na temat ludzkich zachowań, które bardzo często ranią drugiego człowieka, stosunków międzyludzkich, oraz nad samym człowieczeństwem i jego pełnym znaczeniem. 

Udany debiut.

Debiut to najtrudniejszy krok dla każdego wokalisty. Dlatego też Creiscia postanowiła współpracować przy tej produkcji z Delphy Records. Dzięki temu piosenka została jeszcze lepiej zaprezentowana, tak, by trafnie oddać przekaz i treść utworu. Kawałek nabrał też odpowiedniego, nowoczesnego brzmienia. Choć nie musi to być kierunek, w jakim będzie zmierzać artystka, nam muzycznie ta piosenka pasuje do Eurowizji. Cechuje ją fajna energia i charakterystyczny feeling w refrenie (z jednej strony rockowy, z drugiej taneczny i bujający). Wszystko wypełniają przyjemne dźwięki pianina. 

Ciekawy tekst piosenki.

Nie tylko muzyka, ale to, co artystka ma do powiedzenia w piosence, zwróciło naszą uwagę. Już w debiucie prezentuje szczerą historię, z którą może utożsamić się mniej lub bardziej każdy słuchacz. Wydaje się, że to właśnie może być atut tej wokalistki w przyszłości. Mamy tu na myśli: bycie sobą i odwagę mówienia w swoich utworach o rzeczach ważnych. Oby tak dalej! 

Możliwość dotarcia do większej ilości słuchaczy.

„Flames of Life” osiągnęło już ponad 10 000 wyświetleń. To, że piosenka jest w języku angielskim, pomaga jej w znalezieniu szerszego grona odbiorców. Creiscia to inteligentna wokalistka, nowa postać na polskim rynku muzycznym. Jej debiut udowadnia, że warto robić swoje i spełniać swoje muzyczne marzenia. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój artystyczny. Więcej o artystce przeczytacie tutaj! 

Wasza Scena Muzyczna