WASZA SCENA MUZYCZNA

Audiotech - dystrybutor wysokiej jakości produktów z branży pro audio i do produkcji muzycznej!

Audiotech to dystrybutor wysokiej jakości produktów z branży pro audio i do produkcji muzycznej. W portfolio firmy znajduje się 17 światowych marek. Zespół Audiotech zajmuje się także prowadzeniem warsztatów, edukacją i wsparciem dla swoich klientów. Ponadto są szeroko pojętym hubem informacyjnym na temat branży, produkcji muzycznej, rejestracji sygnału dźwiękowego oraz jego kreatywnego wykorzystania.

Ta wyjątkowa firma jest partnerem i sponsorem naszego ogólnopolskiego konkursu wokalnego z super nagrodami! Więcej o konkursie przeczytacie TUTAJ

Kompendium wiedzy dla muzyków i twórców.

Audiotech to wyłączny dystrybutor w Polsce takich marek jak: Arturia, Avalon, Brauner, Elysia, Empirical Labs, Eve Audio, Focusrite, Focusrite Pro, Heritage Audio, Iso Accoustics, KRK, Novation, Sontronics, Studiologic, Teenage Engineering, Waldorf, Wes Audio.

Na ich stronie internetowej otrzymacie dostęp do wielu ciekawych artykułów o wszechstronnej tematyce, między innymi o interfejsach, monitorach studyjnych, mikrofonach czy podstawach nagrywania. Znajdziecie tam także testy i recenzje sprzętu. To bezcenna wiedza, która z pewnością bardzo się Wam przyda. 

Profesjonalizm i pasja.

Audiotech to miejsce, w którym każdy może zasięgnąć wiedzy i pomocy w zakresie swojej przyszłości muzycznej, zarówno związanej z budową i wyposażeniem swojego profesjonalnego studia, jak i dla początkujących pasjonatów śpiewania, grania na instrumencie, nagrywania, tworzenia. To przyjazna firma dla naszej muzycznej społeczności, za którą stoją ludzie z wielką pasją i zaangażowaniem.

Zapraszamy Was na ich stronę internetowąInstagram i Fanpage. Szczególnie polecamy Waszej uwadze listę z testami i recenzjami sprzętu oraz bardzo przydatne informacje o podstawach produkcji muzycznej. Koniecznie zajrzyjcie także na oficjalny kanał Audiotech Pro na YouTube.