WASZA SCENA MUZYCZNA

Patrycja Krzeszewska - GŁOS MAJA 2023

Patrycja Krzeszewska to kolejna młoda i wyjątkowa wokalistka, którą wyróżnił i docenił Kamil Koksa – Dyrektor Generalny naszego portalu, autor piosenek i kompozytor. Do prestiżowego działu TALENTY WOKALNE (który stał się wizytówką naszego portalu i miejscem poszukiwań dla największych wytwórni w Polsce i na świecie), w którym znalazły się tak wybitni artyści młodego pokolenia jak: Justyna Panfilewicz czy Michał Matuszewski dołącza Pati: Młoda, piękna, skromna, odważna, pracowita, utalentowana! 

Oto kilka słów od jurora naszego konkursu: „Patrycja pięknie się rozwija. Wiele razy startowała w konkursach wokalnych mojego portalu Wasza Scena Muzyczna. Obserwowałem jak „dorasta” razem z nami. Cudownie się rozwinęła wokalnie, wydaje interesujące utwory i teledyski. Jest to artystka „czuła” na dźwięki, jedna z tych „chwytających za serce”. Muzyka to jej pasja, co czuć, widać i słuchać. Gratulacje i mam nadzieję, do zobaczenia na Twoich koncertach w Polsce i na świecie!” – Kamil Koksa. 

Sama o sobie...

„Mam na imię Patrycja i mam 16 lat. Pochodzę z małej miejscowości pod Łodzią. Z muzyką jestem związana, odkąd pamiętam. Swoje pierwsze kroki ze śpiewaniem stawiałam już w wieku 6 lat, biorąc udział w szkolnym konkursie „Mam talent” i od tamtego czasu nie wyobrażam sobie życia bez śpiewania. Mój głos kształcę pod bacznym okiem najwspanialszej nauczycielki śpiewu p. Moniki Sicińskiej. Przez moje życie oprócz muzyki przewijał się również sport (przez 7 lat grałam w koszykówkę), który ukształtował mój charakter i chęć osiągania wielkich sukcesów. Jestem uczennica 1 liceum Ogólnokształcącego w Głownie, gdzie również mogę dzielić się moją pasją z rówieśnikami”. 

"Podlewamy" takie "kwiaty" i nie damy im "zwiędnąć".

Nasza działalność to nic innego jak dodanie motywacji i siły młodym talentom wokalnym. Stąd taki nagłówek i przy okazji nawiązanie do tekstu z najnowszego singla Patrycji. Wokalistka umie przekazywać emocje, ma silny, mocny głos i osobowość w każdej piosence, w której się „znalazła” …a każdy utwór to nowa sytuacja, w której trzeba umieć się odnaleźć. Dla Patrycji piosenki, które śpiewa, są spójne z jej charakterem i podejściem do życia. Opowiada w nich o sprawach dla niej ważnych. Współpracuje z ludźmi, którzy potrafią jej pomóc i poprowadzić. Stąd takie „owoce” jak utwór „Kwiaty bez wody”. Brawo!

Patrycja ma piękna barwę głosu i duszę artystki!

Czasami jest tak, że widzisz zgrany duet ludzi, którzy potrafią pracować na solidne efekty. Tak jest w przypadku Patrycji. Jej mama (menadżerka) umie wesprzeć córkę i poprowadzić jej karierę. Sama artystka natomiast potrafi pokazać spokój, budować charyzmę, unieść „ciężar” bycia na scenie i funkcjonowania w trudnym biznesie, jakim jest rynek muzyczny. Tak samo jest w przypadku wydawania piosenek, trzeba umieć się odnaleźć, ale przede wszystkim trafić na przyjaciół, którzy zrozumieją, doradzą i pokierują. 

Wydaje się, że wszystkie „karty” ma w swoich rękach. Jest młoda, utalentowana, pracowita. Ma w sobie siłę i charyzmę. Stała się także charakterystyczna i widać jak pracuje nad osobowością sceniczną. Będziemy śledzić Twoją karierę muzyczną i gratulujemy wyróżnienia „GŁOS MIESIĄCA”. Wiemy, jak to dla Ciebie ważne! Życzymy wielu sukcesów, kibicujemy w dalszym rozwoju i czekamy na Twój autorski album! 

Wasza Scena Muzyczna